KROWA MATYLDA - wydanie zeszytowe

Właśnie ukazało się zeszytowe wydanie pięciu przygód Krowy Matyldy, zwariowanej mieszkanki pewnego gospodarstwa. Gospodarstwa, w którym nigdy nie jest nudno! Wasze dzieci nie znają jeszcze Matyldy? Koniecznie musicie to nadrobić! Cena nowego wydania zachęca do kupienia od razu wszystkich pięciu tytułów. Zaręczam, że nie pożałujecie!

Krowa Matylda – seria książek
tekst i ilustracje: Alexander Steffensmeier
Wydawnictwo Media Rodzina


Gra w gumę, bawi się w chowanego, układa puzzle, czasem czyta. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu ze zwierzętami z gospodarstwa. Wchodzi na dachy, drzewa, z wiadrem na głowie przemienia się w „Rycerkę Matyldę”. Gdy pada deszcz, a ona miała w planach puszczanie latawca, nie poddaje się! Może uda się to zrobić w domu?


Czasem odmawia kąpieli, ma problemy ze snem. Jej humory i pomysły doprowadzają do wielu gospodarskich katastrof. Gospodyni nie ma z nią lekkiego życia, ale wybacza jej wszystko! Uparta, przekorna, ciekawa świata, z głową pełną pomysłów. Gdy trzeba, pomocna i oddana. Uwielbia pomagać listonoszowi w roznoszeniu poczty, a gdy gospodyni zachoruje, krowa będzie jej pielęgniarką.Oto cała Matylda – niezwykła krowa, którą wymyślił i narysował niemiecki autor książek dla dzieci. Świetny obserwator dziecięcego świata (czy zachowanie Matyldy kogoś Wam nie przypomina?) i wyznawca absurdalnego humoru.

Lektura tych książek sprawia niezwykłą frajdę zarówno dzieciom jak i rodzicom. Szalone przygody wielkiej, niezdarnej krowy potrafią rozbawić do łez. Przezabawne ilustracje pełne szczegółów i drugoplanowych scenek z kurami w roli głównej, to kolejna porcja fantastycznych opowieści i żartów.Seria książek o krowie Matyldzie liczy na ten moment 11 tytułów plus 4 dla młodszych czytelników. To małe, kartonowe książeczki, które sprawdzą się jako lektura dla maluchów. Takie pierwsze spotkanie z przezabawnymi przygodami tej krowy.

Uwielbiam tę Krowę! I kury! Kury też uwielbiam!!! :-)

  Tu więcej o tym jak Matylda odmawiała kąpieli.


 

Komentarze