Akademia Kici Koci. Wiem. Rozumiem


Nowa edukacyjna seria książek z Kicią Kocią w roli głównej ucieszy rodziców małych czytelników. Sztywne kartki z zaokrąglonymi brzegami – to coś, co lubią maluchy!

Akademia Kici Koci
tekst i ilustracje: Anita Głowińska
Wydawnictwo Media Rodzina, 2020
seria: WIEM. ROZUMIEM


Dwie nowe książeczki z serii to „KOLORY” i „POJAZDY”. W pierwszej Kicia Kocia wraz z młodszym bratem Niuniusiem poznają kolory, nowe pojęcia i nazwy otaczających ich przedmiotów. Są tu te znane i widywane codziennie rzeczy jak stolik, lampa czy klocki, ale też takie z którymi maluchy być może nie miały jeszcze do czynienia - cylinder czy fortepian. Kolorowa tęcza kończy tę barwną, ilustrowaną opowieść.
Kolejna lekcja w Akademii Kici Koci dotyczy pojazdów. Jest tu rower, motocykl, radiowóz, wóz strażacki, karetka, koparka i inne…. Ach, myślę że mali miłośnicy pojazdów będą zachwyceni! Czytaniu towarzyszą wyrazy dźwiękonaśladowcze – wrum, wrum! E-o, e-o! I-o, i-o! - oraz podziwiane wspaniałych kolorowych ilustracji.

Barwne, wydanie z twardymi kartkami to idealna pozycja dla maluchów. Ukończenie takiej Akademii gwarantuje dobry start! Inne przygody Kici Koci i Nunusia znajdziecie w książeczkach z serii „Kicia Kocia” i Kicia Kocia i Nunuś” oraz w kolorowankach i książeczkach z okienkami. Gorąco polecam! Znam wielu przedszkolaków dla których Kicia Kocia jest ukochaną bohaterką książeczek!

Komentarze