Polecamy "Franklina!" - nowy miesięcznik dla dzieci

Dziś Adaś był u dentysty. Chodzi tam dość często od kilku lat i trzeba przyznać, że nasz syn te wizyty bardzo lubi. Podobno nie często to się zdarza ale moje dzieci tak mają :-) Lubią od małego - fryzjerów, lekarzy, dentystów... No problem!
Tradycyjnie po wizycie u dentysty należy się jakiś "prezencik" :-)
Dziś Adaś wrócił z bardzo fajną gazetką. Pierwszy numer nowego miesięcznika dla dzieci - "Franklin". Gazet dla dzieci jest w kioskach dużo. Praktycznie każda bajka ma już swoją gazetkę. Ale o tej warto napisać bo naprawdę jest ciekawa i warta kupienia.
Bajkę o Franklinie Adaś bardzo lubi i trzeba przyznać, że to fajna bajka.
W gazetce dzieci znajdą m.in. reportaż Franklina o teatrze i poznają wiele słów z nim związanych. W dziale MŁODEGO ODKRYWCY - dowiedzą się skąd się bierze deszcz.
Do tego w gazecie jest aż 70 naklejek, które służą do rozwiązywania rożnych zadań matematycznych i nie tylko. Dzieci będą liczyć, dodawać ,odejmować, rozwiązywać krzyżówki, malować... Jest też nauka angielskiego z Franklinem i opowieść o tym skąd przybywa święty Mikołaj. To tak w skrócie. Bo gazetka jest dość obszerna - ponad 30 kolorowych stron.
A do gazety dołączony jest prezent - talia kart z Franklinem! Można nią grac w Czarnego Piotrusia lub wykorzystać do gry w MEMO.

Cena wszystkiego - 6,99 zł :-)
Dlaczego polecam?
Bo ładnie wydane, kolorowe, edukacyjne, ciekawe i mądre. Nasz syn spędził z tą gazetą całe popołudnie :-) A potem, już w łóżku po czytaniu zaproponował partyjkę kart.
Kto został CZARNYM PIOTRUSIEM? haha - ON! :-)www.wydawnictwo-debit.pl

Więcej o postaci sympatycznego żółwia Franklina można przeczytać tutaj:
www.franklin.pl

Komentarze

 1. Franklin jest super Gość Pani Mamo!
  Jedna z lepszych bajek dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 2. a gdzie ten franklin leci??

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś mój syn oglądał Franklina na MINI MINI. A teraz ogląda tę bajkę na DVD. Płyty te były dołączane do gazet. Mamy też parę książeczek o Franklinie. Wydało je wydawnictwo DEBIT.Polecam je bardzo! Wklejam link do strony o żółwiu Franklinie do posta.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz